Proctotivo – Czy to Oszustwo? Analiza suplementu

Proctotivo – Czy to Oszustwo? Analiza suplementu

Proctotivo kapusłki na powiększenie penisa

Czy twoje relacje seksualne nie są satysfakcjonujące? Być może nadszedł czas, aby wypróbować Proctotivo, produkt, który może pomóc Ci doświadczyć intymności w bardziej satysfakcjonujący i pogodny sposób.

Dzięki fachowo połączonym składnikom, preparat pozwoli Ci wzmocnić przyjemność i dać partnerce więcej satysfakcji. Przy regularnym stosowaniu będziesz mógł bezboleśnie i szybko powiększyć swojego penisa.

Pierwsze rezultaty są osiągalne w ciągu kilku tygodni, a efekty widoczne są w ciągu pierwszych 2 miesięcy. Wszystko bez niepożądanych reakcji, zarówno w krótkim, jak i w średnim i długim okresie.

Aby dowiedzieć się więcej, postanowiliśmy zrobić test i napisać dla Was tę recenzję. W następnych liniach przejdziemy szczegółowo do tego, jak działa, funkcje, zalety, niedociągnięcia, jak go wziąć, referencje, opinie, cena i kanały sprzedaży.

Co to jest Proctotivo?

Produkt, o którym mowa to naturalny, wolny od GMO i pestycydów suplement, wykonany z najlepszych ekstraktów botanicznych, adiuwant w leczeniu impotencji, przedwczesnego wytrysku i problemów pokrewnych.

Proctotivo jest w postaci kapsułek, pokrytych warstwą ochronną, aby zachować składniki aktywne podczas przechodzenia przez żołądek. Każde opakowanie, w rozmiarze podróżnym i ze szczelnym zamknięciem, zawiera 30 kapsułek.

Naturalny skład i brak chemii sprawiają, że suplement jest preparatem bezpiecznym pod każdym względem; ale to nie jedyna zaleta Proctotivo. Wśród mocnych stron produktu chcielibyśmy wymienić m.in.

 •     formuła kapsułkowa, z wstępnie dawkowanymi składnikami aktywnymi
 •     szybki wzrost obwodu i długości penisa
 •     zwiększona przyjemność
 •     dłuższy czas trwania stosunku
 •     więcej orgazmów w ciągu dnia
 •     pokonanie kompleksu małego penisa
 •     zwiększone zrozumienie pary
 •     nadaje się do wolnej sprzedaży
 •      brak skutków ubocznych.

Ponieważ nie jest to produkt, który można kupić bez recepty, na oficjalnej stronie sprzedawcy. Należy jednak przestrzegać zalecanych dawek, aby uzyskać jak najlepsze efekty leczenia.

Jak działa Proctotivo?

W przeciwieństwie do innych metod i narzędzi do powiększania penisa i promowania przyjemności podczas stosunku seksualnego, ten suplement jest wolny od skutków ubocznych.

W sposób zupełnie nieinwazyjny pozwala poprawić jakość uprawiania miłości i zwiększyć rozmiar penisa (nawet do 9 cm), w ciągu kilku tygodni i bez żadnego ryzyka dla zdrowia.

Według recenzji online, rezultaty utrzymują się długo po zakończeniu leczenia. Nie jest więc konieczne przyjmowanie preparatu przez całe życie, aby osiągnąć pożądane efekty.

Jak działa Proctotivo

Proctotivo – Skład

Substancje zawarte w suplemencie są wysokiej jakości, wolne od GMO i toksyn, połączone według unikalnej receptury. Są to:

 •     Schisandra Chinensis
 •     Korzeń żeń-szenia koreańskiego
 •     ekstrakt z szafranu
 •     czarny pieprz.

Schisandra Chinensis (powszechnie znana jako jagody goji) to roślina, która jest przedmiotem ciągłych badań. Zwiększa wydajność (w tym seksualną), oczyszcza wątrobę i zwalcza stres psychiczny i fizyczny.

Żeń-szeń koreański również wpływa na poziom energii i działa w synergii z jagodami goji. Obniża również poziom cholesterolu we krwi i ma właściwości rozrzedzające krew, co pozwala na jej szybszy przepływ do ciał jamistych w czasie erekcji.

Ekstrakt z szafranu poprawia unaczynienie męskiego członka. Pomaga przedłużyć przepływ krwi na czas trwania stosunku, zapewniając intensywną przyjemność.

Jeśli chodzi o czarny pieprz, to wzmacnia on skuteczność pozostałych składników. Umożliwia utrzymanie erekcji przez dłuższy czas i osiąganie intensywniejszych orgazmów, a także pomaga zwiększyć rozmiar penisa.

Proctotivo – Dawkowanie

Przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie ze szklanką wody o temperaturze pokojowej. Najlepiej przyjmować rano i w porze lunchu, pół godziny przed głównymi posiłkami, na pusty żołądek.

Proctotivo – Efekty

Mnóstwo mężczyzn skorzystało ze specjalnych ofert na Proctotivo w kapsułkach, aby sprawdzić jego skuteczność. Wyniki przeszły daleko poza najwyższe oczekiwania, zarówno pod względem wielkości, jak i wydajności.

W okresie od 2 do 6 miesięcy penis ma tendencję do wydłużania się o 3 do 7 cm, przy wzroście obwodu do 2-3 cm. Wzrostowi rozmiaru towarzyszy znacznie intensywniejsza przyjemność podczas stosunku, zwiększenie ich częstotliwości i dłuższy czas trwania.

Takie odkrycia pozwalają uniknąć uciekania się do drogich terapii lekowych i wątpliwych operacji. Leczeniu powinno towarzyszyć kilka dobrych nawyków, w tym zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna, unikanie źródeł stresu i odpowiednia liczba godzin snu.

Opinie Użytkowników o Proctotivo – recenzje z forum

Na podstawie dokładnego badania recenzji Proctotivo, męska publiczność była w dużej mierze zadowolona z zakupu produktu. Wiele pozytywnych świadectw podkreśla brak skutków ubocznych przy ciągłym stosowaniu, a także fakt, że suplement można kupić bez konieczności posiadania recepty.

Wielu mężczyzn w wieku od 20 do 70 lat odnotowało wzrost rozmiaru penisa w długości i obwodzie, a także poprawę wydajności w czasie trwania i jakości. Wśród użytkowników nie brakuje takich, którym udaje się odbyć więcej stosunków w ciągu dnia, bez defaillansów i niepokoju o wydajność.

Wśród licznych opinii w sieci znajdziemy również kilka negatywnych komentarzy, związanych najczęściej z niewłaściwym stosowaniem lub poniżej zalecanego czasu trwania. Firma wolała jednak nie usuwać recenzji przeciwnych zakupowi, dzięki czemu można wyrobić sobie własne, obiektywne zdanie na ten temat.

Opinie Użytkowników o Proctotivo – recenzje z forum

Przeciwwskazania

Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn i nie ma przeciwwskazań dla osób, które zakończyły rozwój seksualny, o ile przestrzega się zalecanego dawkowania. Aby uniknąć przypadkowego spożycia przez dzieci i młodzież, suplement powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla nich.

Osoby uczulone na przynajmniej jeden ze składników, pacjenci poddawani terapii lekowej lub mający zamiar poddać się zabiegowi chirurgicznemu powinni powstrzymać się od przyjmowania kapsułek Proctotivo.

Uważaj również na skutki przedawkowania: zwiększenie ilości ponad zalecane przez sprzedawcę może negatywnie wpłynąć na działanie i doprowadzić do przejściowego dyskomfortu.

Gdzie kupić Proctotivo? Ile kosztuje? Cena

Teraz do ostatniej części recenzji: nie pomijajcie czytania tych ostatnich linijek, ponieważ zawierają one cenne informacje o sposobie zakupu. Produkt dostępny jest w przystępnej cenie, dzięki obowiązującej promocji, kupisz go za jedyne 149 złotych.

Ponadto nie musisz płacić za wysyłkę. Aby złożyć zamówienie, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na oficjalnej stronie internetowej: suplementu nie można kupić w aptekach, drogeriach, czy innych sklepach stacjonarnych jak i platformach sprzedaży internetowej typu Allegro.

Dane, które należy wprowadzić to imię, nazwisko, numer telefonu, pełny adres oraz dodatkowe informacje dla kuriera, wykorzystywane wyłącznie w celach sprzedażowych. W ciągu kilku godzin otrzymasz telefon od operatora, który potwierdzi zakup i przystąpi do nadania paczki.

Towar dotrze do Twojego domu w ciągu kilku dni, bez dodatkowych kosztów i informacji o zawartości. Płacisz z góry kartą kredytową, kartą prepaid lub Paypal, poprzez bezpieczne serwery; wszystko bez ryzyka dla Twojej prywatności.

O Autorze

Liliana Antczak - założycielka Domu Zdrowia Lila. Z zawodu fizjoterapeuta pomaga swoim pacjentom odzyskać zdrowie i przejść rehabilitację po urazach stosując niekonwencjonalne podejście do medycyny. W wolnej chwili interesuje się medycyną, sportem oraz gotowaniem

Dodaj komentarz