Zabiegi w kapsułach SPA

Zabieg składa się z peelingu na bazie czekolady, maski czekoladowej oraz balsamu.  Zabieg polecany jest osobom zmęczonym psychicznie i zestresowanym, którzy chcieliby zrelaksować  system nerwowy a jednocześnie mieć ożywioną skórę. Zabieg czekoladowy daje piękną skórę, hamuje proces starzenia skóry.
Zabieg można wykonywać jednorazowo, albo całą serią np. 2 razy w tygodniu, przez 3 tygodnie.

Cena zabiegu 220 zł
Zabieg ten składa się z peelingu na bazie pestek z winogron, maski oraz balsamu  z  czerwonego wina. Zabieg dla osób przemęczonych i zestresowanych, obniża poziom wolnych rodników, chroni skórę przed wczesnym starzeniem się, poprawia metabolizm i mikrocyrkulację. Wszystko odbywa się w temperaturze 40 stopni,  więc dookoła unosi się zapach czerwonego wina.

Cena zabiegu 220 zł
Kuracja arbuzowa pomaga w walce z cellulitem. Cały zabieg składa się z 3 etapów i ma za zadanie wygładzić, poprawić ukrwienie skóry, nawilżyć i oczywiście zredukować cellulit.
Pierwszym etapem jest doskonałe oczyszczenie i wygładzenie skóry przy pomocy arbuzowego peelingu. Podczas wmasowywania go w skórę, uwalnia się jeszcze bardziej przepiękny zapach arbuza. Od razu poprawia się nasze samopoczucie. Peeling poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry. Optymalnie nawilża i delikatnie natłuszcza skórę, a przede wszystkim przygotowuje ją do przyjęcia składników aktywnych.
Kolejnym etapem jest nałożenie arbuzowej maski żelowej do ciała. Wzmacnia ona włókna kolagenowe, intensywnie i długotrwale nawilża, likwiduje szorstkość naskórka i redukuje cellulit. Ostatnim etapem arbuzowego zabiegu jest wsmarowanie arbuzowego balsamu o lekkiej konsystencji. Poprawia jędrność i nawilżenie skóry. Wspomaga procesy redukujące cellulit. Poprawia kondycję i koloryt skóry.

Cena zabiegu 220 zł
Zabieg składający się z peelingu, okładu z alg morskich oraz nawilżania całego ciała.

Jest to głównie zabieg wygładzający oparty na białej glince i mieszance alg Fuscus, bluszczu i kasztanowca. Właściwości lecznicze alg, aktywują metabolizm, przeciwdziałają zastojom limfy, pobudzają naturalne oczyszczenie organizmu. Zabieg pomaga wzmocnić tkankę łączną oraz przyczynia się do regeneracji oraz odprężenia organizmu. Szczególną zaletą zabiegu jest widoczna poprawa wyglądu skóry oraz problemu z cellulitem.

Cena zabiegu 220 zł
to delikatne, mechaniczne usunięcie obumarłych komórek i zanieczyszczeń z powierzchni skóry aby przyspieszyć proces odnowy i regeneracji naskórka. Peeling polega na dokładnym wymasowaniu ciała specjalnymi preparatami złuszczającymi zawierającymi drobinki ścierające.

Peeling ciała 80 zł
Peeling ciała połączony z nawilżaniem skóry 120 zł
Możliwość wyboru programu:
CLEANSE – oczyszczenie
CONDITION – poprawa kondycji ciała
CONTOUR – modelowanie sylwetki
CORE STRENTH – wzmocnienie
CUSTIMIZE/RELAX – program indywidualny/relaks

Zabieg do wyboru 50 zł
Masaże
Zabiegi na twarz
Zabiegi dodatkowe