Turnus Ortopedyczny 14 dniowy

W ramach takiego turnusu  zajmujemy się rehabilitacją narządu ruchu. Nasi pacjenci to osoby po przebytych urazach w obrębie kręgosłupa i kończyn, po operacjach na narządzie ruchu, z zespołami pourazowymi, zespołami bólowymi kręgosłupa i zmianami zwyrodnieniowymi stawów kończyn i kręgosłupa.

Specyfika turnusu ortopedycznego polega na tym, że turnus rozpoczyna się kompleksowym badaniem ortopedycznym przeprowadzonym przez lekarza specjalistę chirurgii urazowej i ortopedii, który dokonuje bardzo dokładnej oceny postawy, sylwetki, bada wszystkie odcinki kręgosłupa, ocenia ruchomość wszystkich stawów kończyn górnych i dolnych, analizuje dostarczoną przez pacjenta dokumentację z dotychczasowego leczenia oraz dokumentację radiologiczną .

Oceny pacjenta przy przyjęciu w zakresie innych chorób dokonuje również lekarz specjalista chorób wewnętrznych i balneoklimatologii.

W wyniku wspólnej oceny dwóch specjalistów pacjentowi proponowane są zabiegi rehabilitacyjne w ramach turnusu.

Indywidualnie zlecane przez lekarzy specjalistów zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne wykonywane są w nowoczesnej, pełnoprofilowej bazie zabiegowej z wykorzystaniem surowców naturalnych, wykonywane są przez wysokiej klasy specjalistów fizjoterapii.

W naszym uzdrowisku stosujemy zasadę kompleksowego leczenia i rehabilitacji, która opiera się na stosowaniu w jednym miejscu i czasie zabiegów balneologicznych, leczenia ruchem oraz bogatej gamy zabiegów fizykoterapeutycznych. Tak skojarzone działanie zabiegów zapewnia szybki powrót do sprawności ruchowej leczonych u nas pacjentów.

Cena pobytu zawiera:
♦    13 noclegów zgodnych z rezerwacją
♦    całodzienne wyżywienie: śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane
♦   konsultacja z lekarzem chirurgii urazowej i ortopedii
♦   konsultacja z lekarzem chorób wewnętrznych i balneoklimatologii
♦   5 zabiegów dziennie (oprócz niedziel i świąt) wg wskazań lekarza
♦   EKG z opisem
(pakiet rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem)

 

Cennik:

Pokój 2 osobowy standard 2199 zł/osoba
Pokój 2 osobowy Lux 2700 zł/osoba
Dopłata do pokoju 1 osobowego 50 zł/doba
TURNUS REHABILITACYJNY
TURNUS ODCHUDZAJĄCY 8 lub 15 DNIOWY
Z DOFINANSOWANIEM PFRON
TURNUS METABOLICZNY