Pakiet 14 dniowy zawiera:

– nocleg
– posiłki  (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany)
– 5 zabiegĂłw dziennie oprĂłcz niedziel i świąt
– badanie EKG z opisem
– konsultacja z lekarzem chirurgii urazowej i ortopedii,
– konsultacja z lekarzem chorĂłb wewnętrznych i balneoklimatologii

Cena w pokoju 2 osobowym standard od osoby – 2199 zł

Cena w pokoju 2 osobowym typu Lux od osoby – 2700 zł

W ramach takiego turnusu  zajmujemy się rehabilitacją narządu ruchu. Nasi pacjenci to osoby po przebytych urazach w obrębie kręgosłupa i kończyn, po operacjach na narządzie ruchu, z zespołami pourazowymi, zespołami bólowymi kręgosłupa i zmianami zwyrodnieniowymi stawów kończyn i kręgosłupa.

Specyfika turnusu ortopedycznego polega na tym, że turnus rozpoczyna się kompleksowym badaniem ortopedycznym przeprowadzonym przez lekarza specjalistę chirurgii urazowej i ortopedii, który dokonuje bardzo dokładnej oceny postawy, sylwetki, bada wszystkie odcinki kręgosłupa, ocenia ruchomość wszystkich stawów kończyn górnych i dolnych, analizuje dostarczoną przez pacjenta dokumentację z dotychczasowego leczenia oraz dokumentację radiologiczną .

Oceny pacjenta przy przyjęciu w zakresie innych chorób dokonuje również lekarz specjalista chorób wewnętrznych i balneoklimatologii.

W wyniku wspólnej oceny dwóch specjalistów pacjentowi proponowane są zabiegi rehabilitacyjne w ramach turnusu.

Indywidualnie zlecane przez lekarzy specjalistów zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne wykonywane są w nowoczesnej, pełnoprofilowej bazie zabiegowej z wykorzystaniem surowców naturalnych, wykonywane są przez wysokiej klasy specjalistów fizjoterapii.

W naszym uzdrowisku stosujemy zasadę kompleksowego leczenia i rehabilitacji, która opiera się na stosowaniu w jednym miejscu i czasie zabiegów balneologicznych, leczenia ruchem oraz bogatej gamy zabiegów fizykoterapeutycznych. Tak skojarzone działanie zabiegów zapewnia szybki powrót do sprawności ruchowej leczonych u nas pacjentów.