Dom Zdrowia LILA

Dom Zdrowia Lila to kameralny obiekt sanatoryjny mieszczący się w cichej i zielonej części Ciechocinka. Eleganckie wnętrza, dyskretna obsługa i domowa atmosfera sprawiają, że wszyscy się tu doskonale czują.
Do dyspozycji gości przygotowaliśmy 140 miejsc noclegowych w  komfortowo urządzonych pokojach jedno i dwuosobowych oraz dwóch apartamentach.

W obiekcie znajduje się  profesjonalna baza rehabilitacyjna. Wykonywane są zabiegi z zakresu fizykoterapii, balneoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, masaże. Goście Domu Zdrowia Lila mogą zrelaksować się w pięknym kompleksie  Spa wraz z gabinetami odnowy biologicznej prowadzonymi przez wiodące marki kosmetyczne. Doskonale wyszkolona kadra zapewnia Gościom wysoki poziom obsługi sprawiając, że zarówno zabiegi zdrowotne jak i relaksacyjne są równie przyjemne.

Dom Zdrowia Lila słynie też z wyśmienitej kuchni oraz diet takich jak: bezglutenowa, cukrzycowa, wątrobowa, lekkostrawna itp.. Własne wędliny i ciasta nie mają sobie równych, a serwowane obiady są niezwykle smaczne i trafiają w każdy gust.

Niewątpliwym i ważnym atutem  są przystępne ceny. Obiekt oferuje również szereg atrakcyjnych pakietów pobytowych: rehabilitacyjnych, ortopedycznych, odchudzających. Warto również monitorować oferty specjalne.
Nasz personel doskonale zna i rozumie potrzeby  gości. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż wielu z nich wraca tu by móc się ponownie napawać miłą i spokojną atmosferą.
Pobyt w Domu Zdrowia Lila pozwala wzmocnić siły witalne i poprawić stan zdrowia. Napawa  dobrą energią i pozostawia niezwykłe wspomnienia.

Nasi Partnerzy

Rekomendacje

Z radością informujemy, że Lila Medical Spa Sp. z o.o. za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej”,
ul. Piaskowa 4 Odolion, 87-700 Aleksandrów Kujawski pozyskała dofinansowanie na:

  • budowę tężni solankowej jednostronnej wraz z tarasem,
  • wymianę pokrycia dachowego,
  • adaptację pomieszczeń,
  • montaż wanien terapeutycznych oraz wykonanie instalacji elektrycznej oraz do odprowadzenia popłuczyn,
  • zakup wyposażenia.

Dofinansowanie pochodzi ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Głównym celem operacji jest Wspieranie rozwoju działalności gospodarczej Lila Medical Spa Sp. z o.o. poprzez wyposażenie obiektu, modernizację dachu oraz budowę tężni solankowej i tarasu z wykorzystaniem lokalnych zasobów przyrodniczych na obszarze LSR.