Masaże

łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego, pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele.

Masaż całego ciała 130 zł
Masaż częściowy 70 zł
głęboko relaksacyjny masaż całego ciała, wykonany przy pomocy aromaterapeutycznej świecy, której wosk po rozgrzaniu zamienia się w ciepły i zmysłowy olej do masażu. Masaż gwarantuje odprężenie i dobre samopoczucie, likwiduje napięcia mięśni a także napięcia emocjonalne.

Masaż całego ciała 150 zł
Masaż częściowy 80 zł
należy do masażu działającego zbawiennie na ciało i psychikę człowieka. Opiera się na technikach masażu klasycznego, a jego działanie jest wzmocnione dwoma preparatami używanymi podczas zabiegu. Są nimi: krem z czekolady oraz czekoladowy olejek do masażu.

Masaż czekoladą całościowy 150 zł
Masaż częściowy 80 zł
łączy w sobie oddziaływania zarówno termoterapii, drenażu, aromaterapii. Podstawę główną stanowi szerokie działanie na termoreceptory znajdujące się w skórze pacjenta. W wyniku oddziaływania odruchowego dochodzi do podniesienia temperatury okolic masowanych i wtórnego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Odpowiedni nastrój, zastosowanie olejków eterycznych oraz odpowiednio dobrana muzyka wpływa kojąco na pacjenta, hamując działanie układu limbicznego zmniejszającego ogólne napięcie nerwowe.

Masaż całego ciała 150 zł
Masaż częściowy 80 zł
jest odmianą terapii podciśnieniowej i stanowi odwrotność terapii uciskowej. Podstawę jej stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza. W masażu bańkami mamy do czynienia z dwojakiego rodzaju oddziaływaniem : mechanicznym i odruchowym.

Masaż bańką chińską (brzuch, uda, pośladki)
– 1 partia ciała do wyboru
70 zł
Zmniejsza zastoje limfatyczne oraz wysięki, usuwa szkodliwe produkty przemiany materii, oczyszcza organizm z toksyn. Poprawia natlenienie i odżywianie komórkowe. W efekcie regeneruje i uelastycznia tkankę łączną, zwiększa napięcie skóry. Staje się ona gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. Promieniuje świeżością i witalnością.

Masaż antycellulitowy 90 zł
Uda i pośladki 220 zł
Brzuch 170 zł
Ręce 150 zł
Uda i pośladki 270 zł
Brzuch 210 zł
Ręce 190 zł
Masaż tajski jest typem tzw. głębokiego masażu. Jest to kombinacja ucisków, mobilizacji stawów, rozciągania i opracowywania punktów akupresurowych. Wiele pozycji przyjmowanych przez pacjenta w trakcie masażu przypomina pozycje jogi (asany), stąd czasem spotykana nazwa „joga dla leniwych”. Masaż tajski jest skutecznym zabiegiem przywracającym harmonię, witalność naszego organizmu włączając w to zachowanie lub poprawę elastyczności narządu ruchu. Masowana osoba jest ubrana w luźne, niekrępujące ruchów ubranie i leży na umiarkowanie twardym materacu.

Masaż tajski 200 zł
Masaż bambusami wykonywany jest za pomocą pałeczek i miotełek bambusowych o różnej długości, i grubości zależnie od okolicy zabiegowej oraz zamierzonego celu terapii. Podczas masażu głaszcze się, ugniata i oklepuje całe ciało ze zmiennym rytmem i natężeniem. Ponadto wykorzystuje się techniki manualne, które rozpoczynają i kończą masaż, a także pełnią funkcję łączników między kolejnymi ruchami. Drewno bambusa jest gładkie i chłodne co ułatwia modelowanie sylwetki, uelastycznia skórę, drenuje masowany obszar oraz redukuje cellulit. Ponadto doskonale eliminuje napięcia i działa odprężająco w przypadku zmęczonych, obolałych mięśni. Dzięki uciskom pałeczek zabieg szybko i długotrwale poprawia krążenie, a ciało odzyskuje uczucie niesamowitej lekkości.

Masaż bambusami częściowy (do 25 min.) 80 zł
Masaż bambusami całkowity (do 50 min.) 140 zł
Masaż całego ciała stemplami 180 zł
Masaż całego ciała 150 zł
Masaż częściowy 85 zł
Masaż Stóp 60 zł
Masaż Twarzy 40 zł
Brzuch 90 zł
Pośladki 80 zł
Ramiona 80 zł
Twarz 70 zł
Zabiegi w kapsułach SPA
Zabiegi na twarz
Zabiegi dodatkowe